AGENDA TRAININGEN

Hieronder vind je een overzicht van alle geplande trainingen. Per training staat vermeld wat de terreinkosten zijn. De prijs 

Prijzen zijn per persoon en inclusief terreinkosten en 21% BTW.

AGENDA 2024

DATE LOCATION / ADDRESS DESCRIPTION / COSTS (price per person)
JUNE
Sun 23. Jun Dilkrath DE Geländetraining auf Wiese mit viele unterschiedliche Sprünge. 3 Gräben, tolle Hecken, auf- Absprünge, Wasser usw
Thu 27 Jun Dilkrath DE Geländetraining auf Wiese mit viele unterschiedliche Sprünge. 3 Gräben, tolle Hecken, auf- Absprünge, Wasser usw
Sat 29 Jun Ysselsteyn NL Outdoor crosstraining in bos. Zand/bos bodem die veel regen kan hebben! Schroeven draaien niet nodig
JULY
Wed 3 Jul Grandorse NL Crosstraining op zand/grasbodem op het eventing oefenterrein van Grandorse, nabij de Peelbergen
5-7 Jul Dilkrath DE Summer Cross Event / Fri+Sat training / Sun training show
Thu 11 Jul Steensel Stal Smits NL Crosstraining op gras of bij nat weer in grote eb/vloed buitenpiste - namiddag/avond
Sun 14 Jul Grandorse NL Crosstraining op zand/grasbodem op het eventing oefenterrein van Grandorse, nabij de Peelbergen
Thu 25 Jul Dilkrath DE Geländetraining auf Wiese mit viele unterschiedliche Sprünge. 3 Gräben, tolle Hecken, auf- Absprünge, Wasser usw
Sun 28 Jul Steensel Stal Smits NL Crosstraining op gras of bij nat weer in grote eb/vloed buitenpiste - ochtend/middag
AUGUST
Wed 7 Aug Grandorse NL Crosstraining op zand/grasbodem op het eventing oefenterrein van Grandorse, nabij de Peelbergen
Thu 8 Aug Steensel Stal Smits NL Crosstraining op gras of bij nat weer in grote eb/vloed buitenpiste - ochtend/middag
Sat 10 + Sun 11 Aug Schaephuysen DE Geländetraining auf Grassboden / * Anmelden über Verein*
Thu 22 Aug Dilkrath DE Geländetraining auf Wiese mit viele unterschiedliche Sprünge. 3 Gräben, tolle Hecken, auf- Absprünge, Wasser usw
Wed 28 Aug Ysselsteyn NL Outdoor crosstraining in bos. Zand/bos bodem die veel regen kan hebben! Schroeven draaien niet nodig // *tussen 14.00-18.00*
Sat 31 Aug Ysselsteyn NL Outdoor crosstraining in bos. Zand/bos bodem die veel regen kan hebben! Schroeven draaien niet nodig // ochtend/middag *LET OP: LAATSTE DAG DAT ER GETRAIND MAG WORDEN VOOR DE WEDSTRIJD!*
SEPTEMBER
Wed 4 Sep Grandorse NL Crosstraining op zand/grasbodem op het eventing oefenterrein van Grandorse, nabij de Peelbergen
Sat 21 Sep Velden NL Cross Event / zaterdag training, zondag oefencross
Thu 26 Sep Dilkrath DE Geländetraining auf Wiese mit viele unterschiedliche Sprünge. 3 Gräben, tolle Hecken, auf- Absprünge, Wasser usw
OKTOBER
Sat 5 + Sun 6 Oct Ysselsteyn NL Eventing Wedstrijd / zaterdag B/L/M en zondag BB en B paarden. Meer info: www.sgw-ysselsteyn.nl/

* betekent dat de datum nog in afwachting van goedkeuring is van de organisatie

** = eventing wedstrijd/ VS Turnier/Eventing show with NO Training