Indelingen Trainingen

Last update: 12-4-2024

APRIL

Sat 20 Apr Grandorse NL oefenterrein | Groep €40/DUO €55
9.00-10.00 Sanne vd Broek L + Eva Spelthan B + vrij
10.00-11.00 DE Nina Priwall BB + Lucy + Anna
11.15-12.15 DUO € Elske de Graaf + vriendin
12.15-13.15 Melissa van der Heijden B + Jacqueline + vrij
Thu 25 Apr Gelände training Dilkrath / Wiese / Gruppe €35 / DUO €45 (inkl. €10 Platzgebühren)
15.30-16.30
16.30-17.30 DE Carola Stuhm A + frei + frei
17.45-18.45
18.45-19.45
Sun 28 Apr Steensel NL | Groep €40/DUO €55
Groep 1
Groep 2
Groep 3
Groep 4

MAY

Wed 1 May Gelände training Dilkrath / Wiese / Gruppe €35 / DUO €45 (inkl. €10 Platzgebühren)
9.30-10.30
10.30-11.30 DUO Annika Grundmann E (Duo oder privat) + Magda Kappertz
11.45-12.45 Anja Bielefeld E + Sabrina von Rüden E + Denise Koch E
12.45-13.45 DUO Nikki Kamminga + Inge
14.00-15.00 Jennifer Milberg E/A + Silke Kebel A + frei
Sun 12 May Gelände training Dilkrath / Wiese / Gruppe €35 / DUO €45 (inkl. €10 Platzgebühren)
9.30-10.30
10.30-11.30
11.45-12.45 Anja Bielefeld E + frei + frei
12.45-13.45
14.00-15.00
Thu 23 May Gelände training Dilkrath / Wiese / Gruppe €35 / DUO €45 (inkl. €10 Platzgebühren)
15.30-16.30
16.30-17.30
17.45-18.45
18.45-19.45 Anja Bielefeld E (nach 18.00) + frei + frei

JUNE

Sat 1 June Steensel NL | Groep €40/DUO €55
Groep 1 Sanne vd Broek L + vrij + vrij
Groep 2
Groep 3
Groep 4
Sun 2 June Ysselsteyn NL | Groep €40/DUO €55
Groep 1
Groep 2
Groep 3
Groep 4
Wed 5 Jun Grandorse NL oefenterrein | Groep €40/DUO €55
Groep 1
Groep 2
Groep 3
Groep 4
Sun 23 June Gelände training Dilkrath / Wiese / Gruppe €35 / DUO €45 (inkl. €10 Platzgebühren)
12.15-13.15
13.15-14.15
14.15-15.15 Anja Bielefeld E + frei + frei
15.30-16.30
16.30-17.30
Thu 27 June Gelände training Dilkrath / Wiese / Gruppe €35 / DUO €45 (inkl. €10 Platzgebühren)
15.30-16.30
16.30-17.30
17.45-18.45
18.45-19.45
Sat 29 June Ysselsteyn NL | Groep €40/DUO €55
Groep 1
Groep 2
Groep 3
Groep 4

JULY

Wed 3 July Grandorse NL oefenterrein | Groep €40/DUO €55
Groep 1
Groep 2
Groep 3
Groep 4
Sun 14 July Grandorse NL oefenterrein | Groep €40/DUO €55
Groep 1
Groep 2
Groep 3
Groep 4
Thu 25 July Gelände training Dilkrath / Wiese / Gruppe €35 / DUO €45 (inkl. €10 Platzgebühren)
15.30-16.30
16.30-17.30
17.45-18.45
18.45-19.45 Anja Bielefeld E (nach 18.00) + frei + frei
Sun 28 July Steensel NL | Groep €40/DUO €55
Groep 1
Groep 2
Groep 3
Groep 4

AUGUST

Thu 22 Aug Gelände training Dilkrath / Wiese / Gruppe €35 / DUO €45 (inkl. €10 Platzgebühren)
15.30-16.30
16.30-17.30
17.45-18.45
18.45-19.45 Anja Bielefeld E (nach 18.00) + frei + frei